Kış Turizmi Fırsatları Yurt Dışı Tur Fırsatları Yazın Son Fırsatları

Türkiye Beldeler Ankara ANKARA

ANKARA UÇAK BİLETİ
Belde : İç Anadolu : ANKARA : Ankara


ANKARA HİLTONSA (*****)


DEDEMAN ANKARA (*****)


ESENBOĞA AIRPORT HOTEL (*****)


AKTİF METROPOLİTAN HOTEL (*****)


BÜYÜK ANADOLU HOTEL (*****)


BİLKENT HOTEL & CONFERENCE CENTER (*****)


SHERATON HOTEL & CONVENTION CENTER (*****)


ALDİNO HOTEL (****)


HOTEL İÇKALE ISO 9001 - HACCP (****)


SERGAH HOTEL (****)


ANKARA HOTEL MİDİ (****)


CLASS HOTEL (****)


AKAR INTERNATIONAL HOTEL (****)


BEST WESTERN HOTEL 2000 (****)


DOĞA RESIDENCE OTEL (****)


ANKARA ROYAL HOTEL (****)


HOTEL MİDAS (****)


RAMADA ANKARA (****)


HOTEL KING ÇANKAYA (****)


MARİNEM ANKARA HOTEL (****)


HOTEL HOUSTON (****)


NEVA PALAS HOTEL (****)


JUSTINIANO GÜRKENT (****)


GAZİ PARK HOTEL (****)


ASAL OTEL (***)


ALMER HOTEL ANKARA (***)


ATALAY HOTEL (***)


CAPITAL HOTEL (***)


HOTEL KING GÜVENLİK (***)


HOTEL ANITTEPE 2000 (***)


BEST WESTERN ÖRNEK HOTEL 2000 (***)


ANKARA OĞULTÜRK HOTEL (***)


ANKARA GORDION HOTEL (Özel Belgeli)


İLCİ RESIDENCE HOTEL (Özel Belgeli)


BÜYÜKHANLI PARK HOTEL & RESIDENCE DE LUXE (- )


LİMAK AMBASSADORE (- )


AKYA HOTEL (- )


IC HOTELS TETRA (- )


ANKARA Uçak Bileti

ANKARA uçak bileti, ucuz uçak bileti,ekonomik bilet, istanbul atatürk, istanbul sabiha gökçen, bilettebilet, ekonomik uçak bileti, uçak, bilet, bileti


Gideceğiniz tarihe göre olabilecek en uygun zamanı ve onun alternatiflerini bulur size sunarız. Dünyanın her yerine uçak bileti sağlarız. ANKARA için uçak bileti sorgularken arama kriterlerimize kendimi şanslı hissediyorum butonu koyduk. Bu butonu tıklayan herkes varsa o andaki en ekonomik ANKARA biletini alacaktır.

Ayrıca ANKARA için ucuz otel rezervasyonu ve Ankara için uygun fiyatlı tatil evleri ile sizlere alternatif bir tatil fırsatı sunarız.

www.bilettebilet.com

Ucuz Uçak Bileti

uçak biletiBarşan Turizm olarak "çok uygun fiyatlara uçuyoruz" sloganı ile yola çıktık.

İstanbul Atatürk Havaalanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı için kampanyalarımızı web sitemizden takip edebilirsiniz. Çünkü buralara yapılan uçuşlar için çok sık kampanyalar düzenliyoruz. Ayrıca Antalya, Ankara ve İzmir için çok uygun fiyatlı kampanyalar ile sizinleyiz. Sütlüce ofisimizden gelip alışveriş yapan müşterilerimize %10 indirim yapıyoruz.

İnternet acentası olarak adından çok fazla söz ettirmeyen Barşan Turizm bu açığını kapatmak için yeni bir yapılanma peşinde. Kendi içinde yapılanmaya gittiği gibi kurumsal olarak Anadolu, Ege, Akdeniz ve Karadeniz ekiplerini de kurmuştur. Yaklaşık 200 alt acentası olan Barşan Turizm sektörel ve kurumsal konularda kendisine destek olacak bir IT grubu ile de çalışmaya başlamıştır. Yazılım, Grafik ve Sosyal Medya konusunda uzman olan bu ekip Barşan Turizm ile turizm sektöründe hatırı sayılır bir yapı kurmayı hedeflemektedir.

Ekonomik Uçak Bileti

uçak bileti
Hangi şehirde ya da hangi ülkede olduğunuz fark etmez. Türkiye'nin en ucuz, en ekonomik ve kampanyada olan uçak bileti uzmanlarımızca sizin için aranıyor, bulunuyor ve size sunuluyor.

Türkiye'ye uçuş yapan bütün havayolları şirketlerinin çok özel indirimli bilet fiyatları bilettebilet.com'da. Nereye gitmek istediğinizi ve gidiş dönüş tarihlerinizi yazmanız uygun uçuşu bulmanız için yeterli.

Turizm sektöründe yıllardır yer alan bu firma için çok fazla bilgi edinmenize gerek yok. Barşan turizm alt acentaları ile sevilen ve kendisini kanıtlamış ekibiyle saygılı bir kurumdur. Bölgesel hassasiyetleri olan bu acenta için her şeyden önce misafir memnuniyeti gelmektedir. ANKARA Ankara Bölgesi'nde de şubesi olan acente erken rezervasyon da yapmaktadır.

Avrupa'ya özel kampanya dahilinde olan bilet fiyatları www.bilettebilet.com'da.  Ayrıca yurtiçi - yurtdışı otel ve araba rezervasyonları da bu sitede hizmetinizde.

Uçak bileti rezervasyonu ve satın alma işlemlerinde için kullanılan size özel yöntemlerin yanında, kullanıcı dostu ara yüzü ile www.bilettebilet.com internet üzerinden bilet rezervasyonu yapmak isteyen sizlere yenilikçi, modern yapısı ile uygun uçak bileti bulmanız için en alternatifleri sorguluyor, bileti buluyor ve sizin için ayırıyor.

bilettebilet.com ucak bileti arayanlar Yurtiçi uçuşları olan; Türk Hava Yolları ile Anadolu Jet, Sun Express, Atlas Jet, THY ve Bora Jet havayollarının bütün indirimli uçak biletlerini karşılaştırmalı olarak veriyoruz ve merkezden satışını yapıyoruz. Bilet fiyatlarını toplu olarak ekrana getiriyor.

Türkiye'deki tüm havayolu şirketlerinin ANKARA Ankara bölgesine yaptığı uçak seferleri aynı yerde.

bilettebilet.com

ANKARA Ankara Bölgesine en ucuz bileti bulmak için bir yazılım geliştirdik. Yurtiçi yurtdışı uçuşlar için de farklı bir yazılım kullanan sistemimiz her havayolunun indirimli uçak biletini sizin için bulmaktadır. İnternet sitesine ayrı ayrı giriş yapmak yerine tek bir noktadan; saat, aktarma, aktarma süresi, havayolu, fiyat, bilet kriterlerine göre kıyaslamalar yaparak en uygun, en ucuz uçuşa ait ucuz biletini tarafınızdan seçilebilir hale getirdik

twitter My Space Superia

Tatil City

Barşan Turizm ilk ofisini istoç'da açtı. Daha sonraki dönemde kurumsal bir yapılanma içine giren şirket uzun bir aradan sonra kendisini in-coming ve out-going yapacak şekilde konumlandırdı. Kadrosunu buna göre geliştiren şirket EMİT fuarında Tatil City markası ile karşınıza çıkmaya hazırlanmaktadır.

İlgili : Yücel Çakmak Şirket : Barşan. Web sayfam ise İşyerim Sütlüce'de ve BAB GROUP bünyesinde. Bu şirkette Bilet Satış Uzmanı olarak çalışıyorum.

bilettebilet.comAnkara Havaalanı

 

  

ucuz uçak bileti